Metsästys- ja kalastusyhdistykset

 

Alavuden Metsästysseura ry
Vehniä Mikko
p. 040 0016086
mikko.vehnia@gmail.com
http://www.alavudenmetsastysseura.fi/

 

Alavuden Sapsalammin Kalastusseura ry
Mäki-Neste Esa
p. 050 0840 925
esa.makineste@gmail.com

 

Alavuden Seudun Urheilukalastajat ry
Hietala Erkki
p. 040 077 2854
hietala.erkki@pp.inet.fi
www.asuk.fi

 

Alavudenjärven Kalastusseura ry
Hietala Erkki
p. 040 0772 854
hietala.erkki@pp.inet.fi

 

Allasjärvien Kalastusseura ry
Pakkala Jukka
p. 0400 861 109
jukpak@gmail.com

 

Edesjärven Kalastusseura ry
Raisio Timo
p. 040 059 8017
timo.raisio@galileo.fi
http://www.alavudenosakaskunta.fi

 

Kätkänjoen Kalastusseura ry
Kontoniemi Olavi
p. 040 743 1022
olavi.kontoniemi@kuusnetikka.fi

 

Kätkänjoen Metsästysseura ry
Pykälämäki Pentti
p. 040 044 4814

 

Länsipuolen Metsästysseura ry
Avara Timo
p. 040 073 7321
 

Niinimaan Kalastusseura ry
Erkkilä Hannu
p. 040 5643 327
hannu.erkkila@veo.fi

 

Niinimaan Metsästysseura ry
Peltonen Erkki
p. 041 442 2117
porpeler@suomi24.fi

Pollari-Kattelus Kalastusseura ry
Kujala Janne
p. 050 4669 511
kujala.janne89@gmail.com

 

Rantatöysän Kalastusseura ry
Mursula Mikko
p. 0400 664 382
mikko.mursula@rantatoysa.fi
www.rantatoysa.fi

 

Rantatöysän Metsästysseura ry
Saari Tommi
p. 044 093 6200
tommi.saari@rantatoysa.fi
www.rantatoysa.fi

 

Soukkajärven Alueen Kalastusseura ry
Soukkala Juho
p. 040 581 7516
juho.soukkala@kuusnetikka.fi
www.alavus.fi/seky

 

Sulkavankylän Metsästysseura ry
Asunmaa Kari
p. 040 0725 911
kari.asunmaa@gmail.gom
http://www.sulkavankylanmetsastysseura.com/

 

Sydänmaan Metsästysseura ry
Kuoras Kari
p. 040 061 0268
kari.kuoras@atria.fi

Sydänmaan Kalastusseura ry
Hautakorpi Matti
p. 050 337 0473
matti.hautakorpi@gmail.com
sydanmaankalastusseura@gmail.com

Tohnin Metsästysseura ry
Haakana Jussi
p. 040 750 6009

 

Töysän Metsästysseura ry
Julku Pertti
p. 040 521 1959
www.toysanmetsastysseura.net

 

Vetämäjärven Kalastusseura ry
Pynttäri Markus
p. 040 091 7286