Metsästys- ja kalastusyhdistykset

Alavuden Metsästysseura ry
Rapo Mauri
p. 040 056 8835
alavuden.metsastysseura@gmail.com
http://www.alavudenmetsastysseura.fi/

Alavuden Sapsalammin Kalastusseura ry
Peltonen Erkki
p. 040 586 3969
erkki.peltonen@gmail.com

Alavuden Seudun Urheilukalastajat ry
Hietala Erkki
p. 040 077 2854
hietala.erkki@pp.inet.fi
www.asuk.fi

Alavuden Kalastusseura ry
Pippola Heikki
p. 040 550 2166
heikki.pippola@luukku.com

Allasjärvien Kalastusseura ry
Pakkala Jukka
p. 0400 861 109

Edesjärven Kalastusseura ry
Raisio Timo
p. 040 059 8017
timo.raisio@alavudenbetoni.fi
http://www2.6net.fi/kalastusalue/edes.htm

Kätkänjoen Kalastusseura ry
Kontoniemi Olavi
p. 040 743 1022
olavi.kontoniemi@kuusnetikka.fi
www.katkanjoenkalastusseura.com

Kätkänjoen Metsästysseura ry
Pykälämäki Pentti
p. 040 044 4814

Länsipuolen Metsästysseura ry
Avara Timo
p. 040 073 7321
www.lansipuolenms.net

Niinimaan Kalastusseura ry
Hunnakko Niilo
p. 044 512 6160
raimo.vaisanen@hotmail.com
http://www2.6net.fi/kalastusalue/niini.htm

Niinimaan Metsästysseura ry
Peltonen Erkki
p. 041 442 2117
porpeler@suomi24.fi
www.niinimaanmetsastysseura.omasivu.fi

Pollari-Kattelus Kalastusseura ry
Kurhela Toivo A
p. 040 744 2835

Rantatöysän Kalastusseura ry
Mikko Mursula
p. 0400 664 382
mikko.mursula@rantatoysa.fi
www.rantatoysa.fi

Rantatöysän Metsästysseura ry
Saari Tommi
p. 044 093 6200
tommi.saari@rantatoysa.fi
www.rantatoysa.fi

Soukkajärven Alueen Kalastusseura ry
Soukkala Juho
p. 040 581 7516
www.alavus.fi/seky

Sulkavankylän Metsästysseura ry
Laitila Vesa
p. 040 092 7737
vesa.laitila@kuusnetikka.fi
http://www.sulkavankylanmetsastysseura.com/

Sydänmaan Metsästysseura ry
Kuoras Kari
p. 040 061 0268
kari.kuoras@atria.fi

Tohnin Metsästysseura ry
Yrjö Kaukola
p. 0400 266461

Töysän Metsästysseura ry
Pertti Julku
p. 040 521 1959
www.toysanmetsastysseura.net

 Vetämäjärven Kalastusseura ry
Pynttäri Markus
p. 040 091 7286